Hingerännak Tiia Lõokese juhendusel

Hingerännak Tiia Lõokese juhendusel koosneb kahest osast: esimene seanss kujutab endast vaimset regressiooni eelmistesse eludesse ja teine seanss hõlmab vaimset regressioon elude vahelisse aega – vaimsesse maailma. Soovitatav on teha mõlemad seansid läbi umbes ühe või kahe nädalase vahega. Täpsemalt siis:

Esimene rännak: hüpnoteraapia seanss koos nõustamisega, kus algul tutvutatakse ja püstitatakse selged eesmärgid ja küsimused, millele tahetakse saada vastused nende seansside jooksul. Rännaku ajal lebatakse mõnusalt teki all, silmad kinni, silmaklapid peas. Siin õpitakse lõdvestumist ja argiteadvusest eemaldumist. Rännatakse aegregressiooniga selle elu lapsepõlve, ema kõhtu rasedusaega ja eelmistesse eludesse. Seansi kujundamisel lähtutakse kliendi eesmärkidest ja probleemi püstitusest.
Aega läheb 2,5 kuni 3 tundi.

Teine rännak: hüpnoteraapia seanss koos vaimse regressiooniga elude vahelisse aega. Arvesse võttes eelmise seansi kogemusi ja kliendi soove püsitatakse selleks seansiks sobivad eesmärgid. Seejärel rännatakse aega enne praegust kehastust, kõigepealt eelmisesse ellu enne praegust elu ja sealt elude vahelisse vaimsesse maailma.
Aega läheb umbes 3 – 3,5 tundi.

Neile kahele seansile tulemiseks ja selleks ettevalmistamiseks tuleb eelnevalt täita põhjalik küsimustik.

———–

Hingerännaku seansil on vajalik osata lõdvestuda, eemalduda oma argimõtete minast, et viia oma tähelepanu oma sisemaailma – kogeda kehalisi aistinguid ja tundeid, intuitiivseid kogemusi ja nägemusi. Vaimse ja füüsilise lõdvestumisega tegeletakse seansil põhjalikult. Vahel tuleb oskust lõdvestuda ja oma argimõtetest eemalduda eraldi õppida, milleks sobivad hästi hingamisteraapia seansid.

Lõdvestumast segavad meid vahel liigne stressi tase ja aastaid allasurutud kehalised pinged ja emotsioonid, sest lõdvestudes hakkame rohkem tundma ja sageli mitte ainult rõõmsaid tundeid.
Paljud inimesed kardavad kohtuda oma allasurutud tunnete ja pingetega, mille taga on peidus aga meie positiivsed tunded ja ehe, tõeline mina. Kõige suuremad hirmud on meil seoses oma mõistuse-mina, oma argimõtete kontrollist loobumisega. Tänapäeval samastutakse peamiselt oma mõistusega, elatakse oma mõtete ja väljaspoolt tuleva info, eriti meediast tuleneva info lummuses, mis on paljude jaoks ainus “Reaalsus”.

Paljud ei usu tänapäeval eelmiseid elusid ja eludevahelist elu, sest nad ei mäleta neid. Kuid enamus inimesi ei mäleta ka seda, mida nad 2 nädalat, 2 aastat või 20 aastat tagasi tegid, kuid see ei tähenda, et seda aega või infot pole olemas.

Üha rohkem sünnib tänapäeval lapsi, kes mäletavad oma eelmiseid elusid, kellel on võime lugeda inimeste mõtteid ja näha minevikku ja tulevikku. Üha rohkem hakatakse teadvustama, et inimesed on sarnased ja igal ühel on valik ja vaba tahe luua iseennast ja oma elu just sellisena nagu soovitakse – seestpoolt väljaspoole, lähtudes iseenda sisemisest tundest ja kogemusest, mitte teiste ootustest.

Inimene võib minna selgeltnägija juurde ja küsida ja teada saada oma eelmiste elude kohta, ta võib teada saada, et ta on pärit Siiriuselt või elanud Atlantisel; inimene võib kuulata raadiost ühelt kanalilt, et me oleme arenenud ahvist ja teiselt lainepikkuselt, kuidas tulnukad on meid loonud. Hingerännak õpetab inimest iseenda tarkust ja intuitsiooni usaldama, iseenda seest vastuseid saama, mitte välistest autoriteetidest juhinduma. Hingerännak õpetab häälestuma iseenda alateadvuse ja üliteadvuse lainele ning vastu võtma ja kuulama iseenda sisemisi sõnumeid ja tõde. Terapeut on siin “ämmaemanda” rollis, kes loob selleks turvalise keskkonna juhendades inimest tema alateadvuse ja üliteadvuse maastikul navigeerima.

Teadvust võib kirjeldada kolme kontsentrilise ringina, väiksemad suuremate sees. Esimene kõige välimine kiht, esindab meie argiteadvust, mis on kriitilise ja analüütilise mõtlemise allikas. Teine kiht on alateadvus, kuhu me hüpnoteraapias kõigepealt läheme, kus on mälestused kõigest, mis on meiega käesolevas või eelmistes eludes toimunud. Kolmas kiht on üliteadvus, milles me oleme kõrgeima väega ühenduses. Üliteadvus on meie tõeline identiteet. Üliteadvus ei pruugi olla ainult teadvuse tasand, vaid kohtumine oma hingega või koguni kõige olemasoleva loojaga, st ühendumist äärmiselt sügavate teadmiste ja kogemustega, mis on pärit kas eelmistest eludest, aegade vahelt või koguni väljaspoolt aega ja ruumi.

Erinevatel inimestel on erinev motiiv tulla hingerännakule. Sageli huvituvad hingerännakust lähedase kaotanud inimesed või inimesed, kes tahavad suuremat selgust oluliste muudatuste tegemiseks oma elus või nad lihtsalt tahavad mõista, kust me tuleme, milleks oleme sündinud ja kuhu oleme minemas?
Suures leinas või hingeliste traumade korral võivad takistada ajas tagasi rändama allasurutud tunded ja traumad, millega tuleb kõigepealt tegeleda. Sellisel juhul võiks tulla kõigepealt hingamisteraapiasse, mis toetab emotsionaalset puhastumist ja lõdvestumist.

Tiia Lõokese hingerännaku seanss on saanud inspiratsiooni Michael Newtoni eludevahelise elu hüpnoteraapiast (mida ta on käinud ka õppimas M.Newtoni Instituudis Ameerikas), kuid Tiia poolt juhendatud hingerännak lähtub pigem ta enda vaimsetest kogemusest ja aastatepikkusest töötamisest hingamisterapeudi ja teeta tervendajana.

Info ja registreerumine:
emailil: tiia@teadlik-loomine.ee

Loe siit Michael Newtonist ja elude vahelisest hüpnoteraapiast.